1538 / 25C Ying Gang Dong Road, QingPu Area, Shanhai City, Chiny
Dom

Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.

Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.

1 2 3 4
Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD. Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD. Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD. Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.
fabryka-1 fabryka-2 fabryka-3 fabryka-4
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Wysoka wydajność cięcia
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 4,000,000-6,000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 50% - 60%
Jesteśmy profesjonalnym producentem materiałów eksploatacyjnych do cięcia plazmowego, Nasza firma znajduje się w Szanghaju w Chinach, została założona w 2007 roku, ale mieliśmy 10 lat doświadczenia w produkcji w tej dziedzinie, nowa fabryka obejmuje powierzchnię ponad 10000 metrów kwadratowych Jest 50-100 pracowników i 20 inżynierów.

W ostatnich latach zostaliśmy sprzedani w wielu krajach i regionach w Europie i Azji i zdobyliśmy dobrą reputację w szerokim zakresie z doskonałą jakością. Aby sprostać wymaganiom klientów i podnieść jakość produktów, nasza firma zrealizowała już automatyzację numeryczną automatyzacji sterowania i była zaangażowana w wytwarzanie produktów o najwyższej jakości.

Nasza firma przyjmuje nowoczesny tryb zarządzania i poświęca się nowym, wysokowydajnym projektom i produkcji urządzeń do spawania i cięcia, z ciągłymi innowacjami w zakresie zalet techniki. Wszyscy nasi pracownicy dążą do realizacji celu "Utwórz chińską markę, zbuduj przedsiębiorstwo najwyższej klasy", w duchu "Być szczerym i pragmatycznym, podejmować pionierskie wysiłki i dążyć do perfekcji z uporem".

Zaangażowanie firmy: myślenie o tym, co myślą klienci, niepokój klientów, czas oczekiwania i wysoka usługa śledzenia.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)